Jak poznám dobrého úvěrového poradce?

02.11.2015 02:52

www.pujcka-pohodlne.cz Příběh o úvěrové poradkyni.My jsme ti, kteří žádají službu, my jsme zákazníci, proto si můžeme vybírat, u koho si půjčíme. Nejen podle podmínek půjčky, ale i podle toho, jaký  je úvěrový poradce.

Potřebuji-li půjčku, jsem v nouzi, jsem v situaci, kdy většinou nepřemýšlím o tom, jaký by měl úvěrový poradce být. To dá rozum. Potřebuji peníze hned, nebo alespoň co nejrychleji. Přesto pak mohu litovat, protože jsem naletěl podvodníkovi nebo jsem si vybral poradce, který o půjčkách a úvěrech moc neví, co hůře, nepodá kvalitní informace o tom, co nabízí. Vrchol je, když něco dokonce zatají.

Přesto mohu mnoho částečně posoudit a poznat už jen dle prvního dojmu. Nejen podle toho, zda se nechová nadřazeně, jestli jedná slušně, vystupuje příjemně, ale i podle toho, jak vypadá.

Opravdu dobrý úvěrový poradce Vám vždy vysvětlí nejasnosti ještě před podpisem smlouvy, vyjadřuje se jednoznačně a srozumitelně. Pokud to tak není, dejte si dobrý pozor, protože buď něco zatajuje, nebo to zkrátka neví. A takový člověk u nás asi těžko vyvolá důvěru.

Ten nejlepší úvěrový poradce usiluje i o spokojenost klienta, naslouchá a radí, pomáhá. Udělá si na vás čas, věnuje se vám i po podpisu smlouvy. Je k dispozici, když máte problém. A na Váš problém umí najít řešení. Úvěrový poradce, který přestane komunikovat, nebere telefony, neodpovídá na e-maily, jistě nebude ten správný. V nouzi časové a jiné se přinejmenším ptejte známých a příbuzných na jejich zkušenosti. Než si vyberete nebankovní půjčku, zamyslete se i nad tím, s kým chcete spolupracovat.

Zpět

2015-2018 @ Osobní a podnikatelské půjčky

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode